plenfrde
Zapraszamy wszystkie dzieci na ciekawe zajęcia, prowadzone przez Panią Justynę, w ramach świetlicy środowiskowej w sali wiejskiej w Jerzkowicach. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 15.00 do 18.00.
Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Informuję mieszkańców Sołectw Gminy Czarna Dąbrówka, iż na terenie Naszej Gminy w dniach:
Zapraszamy dzieci z Otnogi, Zawiat i Kłosów na wspólnie z rodzicami na „Animacje Na Wakacje”, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku o godzinie 15.00 na placu wiejskim w Kłosach.
Organizujemy zbiórkę pieniędzy w sołectwie Jerzkowice na wykonanie rzeźby, która stanie przy świetlicy wiejskiej! Pieniądze można przekazywać sołtysowi.
W dniach od 2 kwietnia do 19 kwietnia 2019 r. przeprowadzone zostały na terenie naszych sołectw wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2019 – 2024.
Święta Wielkiej Nocy skłaniają nas do refleksji, przemyśleń i umacniania wiary. To czas, kiedy na nowo budzi się życie i napełnia nas nadzieją na lepsze dziś i piękniejsze jutro.
Page 1 of 2

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…