plenfrde
Description of image1
Description of image2

Uwaga informujemy że już w piątek 21 stycznia 2022 roku będzie możliwość zaszczepienia się w mobilnym punkcie szczepień przeciw wirusowi Covid-19.

Sołectwo Kłosy w sobotnim spotkaniu integracyjnym. Klimat spotkań od paru lat się nie zmienia ..łączy Kłosy dolne i mieszkańców z domków letniskowych. Jak widać zawsze można liczyć na współpracę środowiska Rokit z OSP i Centrum Aktywności.

Małe, liczące Ok 40 mieszkańców, sołectwo Otnoga dzięki zaangażowaniu sołtysa już po raz drugi w tym roku zorganizowało festyn dla swoich mieszkańców. Dzięki aktywności P. Radnej i Sołtysa były atrakcje dla dzieci i wieczorem przy muzyce dla dorosłych.

Na tegoroczne Dożynki Gminne w Rokitach sołectwo Kłosy przygotowywało wieniec, który otrzymał 3 miejsce w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy gminy Czarna Dąbrówka.

W piątkowe popołudnie, 27 sierpnia 2021 roku na placu wiejskim w Jerzkowicach odbył się festyn rodzinny dla wszystkich mieszkańców sołectwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dożynki Gminne 04.09.2021 do Rokit, które rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 13:00 w Kościele p.w. Św. A. Boboli, a następnie barwny korowód dożynkowy przejdzie na plac przy jeziorze.

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, zapraszam do uczestnictwa w Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2021.

Zakończyliśmy zadanie inwestycyjne w sołectwie Kłosy pn. "Przebudowa drogi gminnej Rokity-Kłosy”. Projekt remontu drogi został w 50% dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Page 1 of 12

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…