plenfrde
Description of image1
Description of image2

Wczoraj 30.06.2022 roku w świetlicy wiejskiej w Jerzkowicach odbyły się wybory na sołtysa. Poprzedni sołtys zdecydował się na rezygnację ze względu na zmianę sytuacji zawodowej.

W trosce o zapewnienie mieszkańcom gminy Czarna Dąbrówka nieprzerwanej dostawy wody,  zobowiązujemy mieszkańców o używanie wody  tylko  do celów socjalno – bytowych. 

W sołectwo Jerzkowice zrealizowano budowę 100 metrowego odcinka drogi, na którym ułożono nawierzchnię z płyt betonowych typu "Jombo".

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zawiadamia, że na podstawie § 16 ust. 2 Statutu Sołectwa Jerzkowice w związku z Zarządzeniem Nr 90/20 Wójta Gminy Czarna Dąbrówka z dnia 2 czerwca 2022 roku -

Szanowni Państwo, z okazji Wielkanocy niech życzenia nabiorą mocy W sercu pogody, a w dyngusa dużo wody! Miłość i pokój niech goszczą u Was dnia każdego Niech każdy dzień przyniesie coś pięknego.

Uwaga informujemy że już w środę 16 lutego 2022 roku będzie możliwość zaszczepienia się w mobilnym punkcie szczepień przeciw wirusowi Covid-19.

Sołectwo Kłosy w sobotnim spotkaniu integracyjnym. Klimat spotkań od paru lat się nie zmienia ..łączy Kłosy dolne i mieszkańców z domków letniskowych. Jak widać zawsze można liczyć na współpracę środowiska Rokit z OSP i Centrum Aktywności.

Małe, liczące Ok 40 mieszkańców, sołectwo Otnoga dzięki zaangażowaniu sołtysa już po raz drugi w tym roku zorganizowało festyn dla swoich mieszkańców. Dzięki aktywności P. Radnej i Sołtysa były atrakcje dla dzieci i wieczorem przy muzyce dla dorosłych.

Page 1 of 13

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…