plenfrde
Description of image1
Description of image2

Uprzejmie informujemy, iż w Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka w godzinach urzędowania można odbierać dodatkowe akcesoria zakupione z grantu w konkursie "Granty PPGR" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, karnawałowy wystrój sali i skoczna muzyka - w takiej atmosferze w sobotni wieczór bawili się mieszkańcy Jerzkowic.

Dnia 7 lutego 2023 roku na Sali wiejskiej w Jerzkowicach odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci i młodzieży. Frekwencja dopisała! Dzieci i młodzież fantastycznie się bawiła!!!

Uwaga - Informujemy że poniżej na stronie zamieszczony został nowy Harmonogram wywozu odpadów dla gminy Czarna Dąbrówka obowiązujący od 01.01.2023 do 31.12.2023 roku.

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, pełen wiary i nadziei. Niech tegoroczne święta obfitują w spokój i radość, a chwile spędzone w atmosferze przepełnionej rodzinnym ciepłem i miłością dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań.

Zakończyliśmy kolejną, zaplanowaną inwestycję na ten rok. Realizatorem był Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki.

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zwraca się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie się z zamiarem preferencyjnego zakupu węgla kamiennego typu orzech lub groszek.

W dniu 10 września 2022r. odbył się Festyn Rodzinny w Kłosach. W istotę każdego festynu jest wpisane wspólne biesiadowanie. Najmłodsi, dzięki paniom animatorkom  z GCKiB w Czarnej Dąbrówce uczestniczyli w licznych zabawach integracyjnych.

Page 1 of 14

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…