plenfrde
Description of image1
Description of image2

Zakończyliśmy kolejną, zaplanowaną inwestycję na ten rok. Realizatorem był Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki.

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zwraca się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie się z zamiarem preferencyjnego zakupu węgla kamiennego typu orzech lub groszek.

W dniu 10 września 2022r. odbył się Festyn Rodzinny w Kłosach. W istotę każdego festynu jest wpisane wspólne biesiadowanie. Najmłodsi, dzięki paniom animatorkom  z GCKiB w Czarnej Dąbrówce uczestniczyli w licznych zabawach integracyjnych.

Ostatnie podrygi lata 3 września 2022 roku stały się idealną okazją do spotkania prężnie działającej grupy kobiet z  Koła Gospodyń Wiejskich "Wice-Jerzkowice" .

Organizatorami wydarzenia byli: sołtys Teodor Bębenek wraz z radą sołecką. Pani Dorota Kostiureczko z Centrum Aktywności Społecznej w Rokitach przygotowała dla dzieci mnóstwo atrakcji:

Rozpoczynamy procedurę związaną z wydawaniem laptopów w ramach programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym”.

Wczoraj 30.06.2022 roku w świetlicy wiejskiej w Jerzkowicach odbyły się wybory na sołtysa. Poprzedni sołtys zdecydował się na rezygnację ze względu na zmianę sytuacji zawodowej.

W trosce o zapewnienie mieszkańcom gminy Czarna Dąbrówka nieprzerwanej dostawy wody,  zobowiązujemy mieszkańców o używanie wody  tylko  do celów socjalno – bytowych. 

Page 1 of 13

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…