plenfrde
Description of image1
Description of image2

W pierwszym dniu nowego roku około godz. 12.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Bytowie wpłynęła informacja o pożarze przewodu kominowego budynku wielorodzinnym w miejscowości Jerzkowice.

Na zbliżające się Święta pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, pełnych niespodziewanych prezentów.

W dniu dzisiejszym o godz. 10.35 (20.12.2020 r.) jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do pożaru przewodu kominowego budynku wielorodzinnego w Jerzkowicach.

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, działając na podstawie art. 42ab ustawy z dnia 13 października 1995r., Prawo łowieckie (t.j. Dz. U. z 2020r., poz.1687), podaje do publicznej wiadomości informację o terminach rozpoczęcia i zakończenia oraz miejscu planowanych

W całej Polsce właśnie trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w spisie jest obowiązkowy, a podstawową formą udziału w nim jest samospis internetowy. Wystarczy wejść na stronę http://spisrolny.gov.pl i wypełnić elektroniczny formularz.

Gmina Czarna Dąbrówka przy wsparciu Funduszu Dróg Samorządowych realizuje zadanie w formie „zaprojektuj i wybuduj” polegające na przebudowie drogi gminnej nr 148032G Rokity - Kłosy.

Letnie widoki miejscowości Kłosy, które są piękną malowniczą miejscowością kaszubską, otoczoną lasami i piękną zielenią. Do głównych atutów miejscowości można zaliczyć: bliskość jeziora Jasień, kilka małych jezior ukrytych w okolicznych lasach, liczne drobne gospodarstwa rolne, zabudowane działki rekreacyjne. 

Jak duże jest gospodarstwo rolne? Ile powierzchni zajmują uprawy? Ile jest zwierzą hodowlanych i jakie? Żaden byczek, żadna jałówka lub locha i knur nie mogą być pominięte. W tym roku zostanie przeprowadzony w Polsce powszechny spis rolny.

Page 1 of 10

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…