plenfrde
Uwaga - Informujemy że poniżej na stronie zamieszczony został nowy Harmonogram wywozu odpadów dla gminy Czarna Dąbrówka obowiązujący od 01.01.2023 do 31.12.2023 roku.
Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, pełen wiary i nadziei. Niech tegoroczne święta obfitują w spokój i radość, a chwile spędzone w atmosferze przepełnionej rodzinnym ciepłem i miłością dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań.
Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zwraca się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie się z zamiarem preferencyjnego zakupu węgla kamiennego typu orzech lub groszek.
Ostatnie podrygi lata 3 września 2022 roku stały się idealną okazją do spotkania prężnie działającej grupy kobiet z Koła Gospodyń Wiejskich "Wice-Jerzkowice" .
Rozpoczynamy procedurę związaną z wydawaniem laptopów w ramach programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym”.
Wczoraj 30.06.2022 roku w świetlicy wiejskiej w Jerzkowicach odbyły się wybory na sołtysa. Poprzedni sołtys zdecydował się na rezygnację ze względu na zmianę sytuacji zawodowej.
Page 1 of 7

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…