plenfrde
Wójt Gminy Czarna Dąbrówka informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Państwa pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, przypomina wszystkim mieszkańcom gminy, że zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, w dniach 30-31 marca 2021 r., organizowana będzie zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W pierwszym dniu nowego roku około godz. 12.40 do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Bytowie wpłynęła informacja o pożarze przewodu kominowego budynku wielorodzinnym w miejscowości Jerzkowice.
Na zbliżające się Święta pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, pełnych niespodziewanych prezentów.
W dniu dzisiejszym o godz. 10.35 (20.12.2020 r.) jednostka OSP Czarna Dąbrówka została zadysponowana do pożaru przewodu kominowego budynku wielorodzinnego w Jerzkowicach.
Page 1 of 5

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…