plenfrde
Sołtys i Rada Sołecka Jerzkowic zaprasza wszystkich na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 17 czerwca 2023 roku od godziny 16.00 na placu wiejskim w Jerzkowicach.
W trosce o zapewnienie mieszkańcom gminy Czarna Dąbrówka nieprzerwanej dostawy wody, zobowiązujemy mieszkańców o używanie wody tylko do celów socjalno – bytowych.
Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy wszelkich łask Bożych, pogodnych, zdrowych świąt i pomyślności w życiu osobistym. Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także kolorowych spotkań z budzącą się do życia przyrodą!
Uprzejmie informujemy, iż w Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka w godzinach urzędowania można odbierać dodatkowe akcesoria zakupione z grantu w konkursie "Granty PPGR" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.
Uwaga - Informujemy że poniżej na stronie zamieszczony został nowy Harmonogram wywozu odpadów dla gminy Czarna Dąbrówka obowiązujący od 01.01.2023 do 31.12.2023 roku.
Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, pełen wiary i nadziei. Niech tegoroczne święta obfitują w spokój i radość, a chwile spędzone w atmosferze przepełnionej rodzinnym ciepłem i miłością dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań.
Page 1 of 8

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…