plenfrde
Z polecenia Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii, od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.
Na wspólną aktywność fizyczną zapraszamy do kolejnej miejscowości - Jerzkowice, 16 luty, godzina 14:30 (niedziela) Przy przystanku PKS.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Mieszkańcom oraz Przyjaciołom życzę wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
Zapraszamy wszystkie dzieci na ciekawe zajęcia, prowadzone przez Panią Justynę, w ramach świetlicy środowiskowej w sali wiejskiej w Jerzkowicach. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki od 15.00 do 18.00.
Wójt Gminy Czarna Dąbrówka Informuję mieszkańców Sołectw Gminy Czarna Dąbrówka, iż na terenie Naszej Gminy w dniach:
Zapraszamy dzieci z Otnogi, Zawiat i Kłosów na wspólnie z rodzicami na „Animacje Na Wakacje”, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku o godzinie 15.00 na placu wiejskim w Kłosach.
Page 1 of 3

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…