plenfrde

Konkurs na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2021

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka, zapraszam do uczestnictwa w Konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy 2021.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas Dożynek Gminnych, które odbędą się dnia 4 września 2021 r na placu wiejskim (przy jeziorze) w Rokitach.

W załączeniu przedstawiamy regulamin Konkursu, który ponadto dostępny jest na stronie internetowej:  www.czarnadabrowka.pl i siedzibie urzędu.

Ważnym punktem regulaminu jest wykonanie zdjęć dokumentujących etapy powstania wieńca (min. 2 zdjęcia) i dostarczenie ich komisji konkursowej podczas prezentacji wieńca.

Sołectwa zainteresowane udziałem w konkursie powinny zgłosić swoją chęć udziału w Konkursie (zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie) do dnia 27 sierpnia 2021 roku.

Załącznik:

-

Read 440 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…