plenfrde

Rusza akcja wydawania laptopów „Granty PPGR”

Rozpoczynamy procedurę związaną z wydawaniem laptopów w ramach programu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym”.

Prosimy osoby, które złożyły w terminie oświadczenia i uzupełniły te oświadczenia  o wymagane dokumenty  oraz nie otrzymały z Urzędu Gminy informacji o niezakwalifikowaniu się do programu o stawienie się w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce ul. Bytowska 10, celem podpisania stosownych dokumentów (umowa darowizny, protokół zdawczo-odbiorczy) i odbioru sprzętu zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Sprzęt zostanie wydany wyłącznie osobie, która złożyła w terminie oświadczenie.(Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego) W przypadku, kiedy nie będzie możliwości odebrania laptopa w wyznaczonym przez Urząd terminie, istnieje możliwość odebrania sprzętu w innym dniu wskazanym przez Urząd Gminy (tj. poniedziałek 19.09.2022r.).

UWAGA!! Uczniowie szkół ponadpodstawowych, którzy w okresie od grudnia 2021r. do dnia dzisiejszego osiągnęli pełnoletniość  a oświadczenie  dotyczące tych osób zostało złożone przez rodzica zobowiązani są przyjść  (z dowodem osobistym)  wraz z rodzicem, który złożył pierwotnie oświadczenie. Jest to wymóg konieczny do aktualizacji oświadczenia i osobistego odebrania sprzętu.

HARMONOGRAM WYDAWANIA LAPTOPÓW:

 

Read 188 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…