plenfrde

Uwaga! Preferencyjny zakup węgla kamiennego

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka zwraca się z prośbą do mieszkańców o zgłaszanie się z zamiarem preferencyjnego zakupu węgla kamiennego typu orzech lub groszek.

Osobą uprawnioną to takiego zakupu jest osoba fizyczna w gospodarstwie domowym, która posiada pozytywną decyzję dotyczącą przyznania dodatku węglowego. Osoby uprawnione zyskają możliwość zakupu 1,5 tony paliwa stałego po preferencyjnej cenie w roku 2022 oraz taką samą ilość w roku 2023.

Zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub telefonicznie pod numerem telefonu: 59 82 12 643.

Osobą odpowiedzialną za obsługę jest Pan Kacper Finster.

 

 

Read 113 times

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…