plenfrde

Uwaga! - Dodatkowe "Granty PPGR"

Uprzejmie informujemy, iż w Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka w godzinach urzędowania można odbierać dodatkowe akcesoria zakupione z grantu w konkursie "Granty PPGR" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Do odbioru akcesoriów tj. torby do laptopa, słuchawek bezprzewodowych oraz oprogramowania antywirusowego upoważnione są osoby, na które podpisana jest umowa darowizny.

Po odbiór akcesoriów prosimy zabrać swój egzemplarz umowy oraz potrzebny będzie adres email, na który przesłany zostanie link do programu antywirusowego.

Jednocześnie będzie można złożyć już oświadczenie zgodnie z procedurą monitorowania utrzymania efektów projektu, które obowiązkowo trzeba dostarczyć do końca marca 2023 r.

-

Read 152 times

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…