plenfrde

Festyn Rodzinny w Kłosach

W dniu 10 września 2022r. odbył się Festyn Rodzinny w Kłosach. W istotę każdego festynu jest wpisane wspólne biesiadowanie. Najmłodsi, dzięki paniom animatorkom  z GCKiB w Czarnej Dąbrówce uczestniczyli w licznych zabawach integracyjnych.

Dzięki Ochotniczej Straży Pożarnej z Rokit dzieci miały okazję pojeździć wozem strażackim, którym notabene kierował druh p. Zdzisław Papinigus. Cytując Wójta Gminy p. Jana Klasę: W Kłosach Sołtys Jarek jak zawsze organizacyjnie na wysokim poziomie i obrotach. Zawsze Mieszkańcom i gościom gwarantuje dobrą zabawę i mile spędzone chwile. Przy takim wzmocnieniu naszych gwiazd RMF-u- orkiestry dętej impreza musiała się udać. Wesoło, radośnie biesiadnie…niech trwa do rana… No i trwaaaaaaaała do białego rana!

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok festyn będzie równie udany!

Read 270 times
More in this category: « Spotkanie integracyjne w Kłosach

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…