plenfrde

Impreza Dożynkowa w Kłosach

Dnia 3 września 2016 r. w Kłosach odbyła się coroczna Impreza Dożynkowa zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką Kłosów. Impreza jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców wsi i okolic.

Nie zabrakło również oficjalnych gości w tym Wójta Gminy Jana Klasy wraz z Małżonką. Gospodarze uroczystości przygotowali dla mieszkańców mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był występ orkiestry dętej z Jasienia. Orkiestra została bardzo mile przyjęta. Występ został nagrodzony brawami, a następnie zaproszono muzyków do wspólnego biesiadowania.

 Dalsza część imprezy odbywała się przy muzyce elektronicznej która przyciągnęła dużą rzeszę mieszkańców nie tylko Kłosów ale i okolicznych wiosek.

Festyn był okazją do integracji mieszkańców wsi i okolic, którzy przy wzajemnej pomocy stworzyli wspaniałą imprezę dożynkową.

Read 164 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…