plenfrde

Festyn wiejski w Kłosach

 Dnia 25 lipca 2015 roku odbył się festyn wiejski w Kłosach. Jak co roku jego organizatorem byli sołtys wsi Jarosław Domaszk wraz z Radą Sołecką wsi Kłosy. Pomimo zapowiadającej się niepogody, po południu słońce wyjrzało zza chmur.

Mieszkańcy licznie zgromadzili się na placu wiejskim, wspólnie biesiadując przy kawie i kiełbasce z grilla. Sołtys wraz z DJ-em zabawiał mieszkańców muzyką, dowcipami i różnorodnymi konkursami dla dzieci. A w nagrodę każde dziecko otrzymało słodką niespodzianką. Gościem specjalnym imprezy był Wójt Gminy Jan Klasa wraz z małżonką.

Festyn okazał się kolejną udaną imprezą. Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w organizację imprezy oraz zapraszają do dalszej współpracy.

Read 186 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…