plenfrde

Sołectwo Jerzkowice wykonało swoje zadania Inwestycyjne zaplanowane na 2023 rok. Była to budowa drogi z utwardzonej z płyt ,,Jumbo”

Zakończyliśmy kolejną, zaplanowaną inwestycję na ten rok. Realizatorem był Zakład Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki.

W sołectwo Jerzkowice zrealizowano budowę 100 metrowego odcinka drogi, na którym ułożono nawierzchnię z płyt betonowych typu "Jombo".

Zakończyliśmy zadanie inwestycyjne w sołectwie Kłosy pn. "Przebudowa drogi gminnej Rokity-Kłosy”. Projekt remontu drogi został w 50% dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju

Zakład Gospodarki Komunalnej w Czarnej Dąbrówce w ostatnim czasie zakończył przebudowę drogi gminnej w sołectwie Otnoga.

Zakończono prace przy budowie chodnika w sołectwie Jerzkowice. Z funduszu sołeckiego i przy wsparciu Zarządu Dróg Powiatowych w Bytowie zakończony został

Page 1 of 7

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…