plenfrde

Przebudowa drogi gminnej Rokity - Kłosy

Zakończyliśmy zadanie inwestycyjne w sołectwie Kłosy pn. "Przebudowa drogi gminnej Rokity-Kłosy”. Projekt remontu drogi został w 50% dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Remont drogi wykonano na odcinku 1440 m.

W zakresie robót mieściło się:  opracowanie dokumentacji technicznej, prace przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, przebudowa przepustu, wykonanie kanalizacji deszczowej, budowa elementów chodników i wysepek spowalniających, ułożenie warstwy asfaltu, wykonanie poboczy, wykonanie zjazdów, budowa linii kablowej i oświetlenia ulicznego oraz oznakowanie poziome i pionowe.

Prace wykonała, wyłoniona w przetargu firma Produkcja i Eksploatacja Kruszywa "FORMELLA" Niepoczołowice za kwotę 885.176,25 zł.

Read 517 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…