plenfrde
Zakład Gospodarki Komunalnej wykonał prace remontowe na odcinku drogi w sołectwie Otnoga. Prace związane były z przełożeniem i ułożeniem płyt "Jumbo" na długości 100 mb.
Trwają prace końcowe związane z zadaniem pod nazwą „ Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zawiat" w ramach operacji z zakresu wniosków o przyznanie pomocy dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych" w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego PROW na lata 2014-2020.
W sołectwie Otnoga zrealizowano prace remontowe przy remoncie mostu. Prace polegały na konserwacji metalowych części nośnej mostu, następnie rozbiórka nawierzchni i ułożenie nowej.
Z inicjatywy Sołtysa Otnogi P. Czesława Szczypiora wykonane zostały tablice promocyjne sołectwa. To znakomity pomysł promocyjno - informujący bo tablice zawierają szczegółową, mapę granic sołectwa oraz całkowitą nowość tj. znak -logo sołectwa.
W dniu 04.11.2013r rozpoczęto remont mostu drogowego w miejscowości Zawiaty. Zakres prac obejmuje: pomalowanie konstrukcji stalowej, wymiana poprzecznic drewnianych o wymiarach 16x20 cm w ilości 14 szt. zamocowanych na dźwigarach stalowych.
Zakład Gospodarki Komunalnej w miesiącu kwietniu wykonał remont drogi Otnoga - Kłosy na odcinku ok.1000 mb. remont obejmował - profilowanie, wykonanie rowów odwadniających, studni chłonnych, ułożenie kruszywa,, wałowanie.
Page 1 of 2

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…