plenfrde
Description of image1
Description of image2

NAJWYŻSZA WARTOŚĆ – RODZINA!!!

Dnia 30.06.2019r. w Kłosach odbyło się spotkanie integracyjne rodziców i ich dzieci pod hasłem Najwyższa wartość rodzina. Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach. Były to zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, polewanie wodą, malowanie twarzy, spotkanie z policjantem, przejażdżki wozem strażackim.

Na koniec wszyscy uczestnicy spotkania usiedli przy wspólnym ognisku, zadając się pyszną kiełbaską. Każde dziecko otrzymało również upominek ufundowany przez firmę Drutex,

Bardzo dziękujemy strażakom, policjantom, wolontariuszom, firmie Drutex i Pani Monice Miszk za pomoc w organizacji spotkania.

                                                                                         Sołtysi i Radna

 

Read 719 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…