plenfrde

Podziękowania

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia. Wyciągają ręce  i proponują swoją przyjaźń. - Phil Bosmans

Składamy serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Panu Janowi Klasie oraz pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej z Czarnej Dąbrówki za pomoc w remoncie sali wiejskiej w Jerzkowicach, gdzie mieści się siedziba koła gospodyń wiejskich "WICE-JERZKOWICE".

Serdeczne podziękowania kierujemy  również do mieszkańców sołectwa.  To dzięki Waszej ofiarności i uprzejmości stworzyliśmy piękne miejsce, które będzie służyć nam przez długie lata.

 SOŁTYS I RADNA

Read 1081 times

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…