plenfrde

Historia w naszych oczach
"Czas przemija - zdjęcia pozostają"

Przedstawiamy państwu stare fotografie naszych mieszkańców i ich rodzin, gości i przyjaciół. Każde miejsce na ziemi ma jakąś historię, my mieszkańcy powinniśmy o niej pamiętać i przekazywać ją naszym potomkom. Chcielibyśmy tutaj udostępnić zbiór fotografii historycznych jak i współczesnych przedstawiających naszą miejscowość. Fotografie pochodzą z albumów naszych mieszkańców oraz zbiorów mieszkańców naszej gminy, którzy wyrazili chęć podzielenia się swoimi pamiątkami. Myślę, że warto się nimi podzielić z innymi mieszkańcami Jerzkowic i naszej gminy oraz z tymi wszystkimi, którzy chcieliby naszą miejscowość lepiej poznać a być może planują się tutaj osiedlić na stałe.

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…