plenfrde
Dnia 10 sierpnia 2019 roku na placu wiejskim przy świetlicy w Jerzkowicach odbył się coroczny festyn Rodzinny. Organizatorem festynu byli Sołtys Piotr Olszewski, radna Katarzyna Sywanycz i rada sołecka Jerzkowic.
Dnia 2 czerwca 2019 r. w Jerzkowicach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Do wspólnej zabawy zgłosiło się sześćdziesięcioro dzieci w różnym przedziale wiekowym.
Relacja zdjęciowa z zorganizowanej przez mieszkańców strefy kibica, która odbyła się 12 i 16 czerwca 2016 roku w Sali Świetlicy Wiejskiej w Jerzkowicach
Dnia 9 sierpnia 2014 roku w Jerzkowicach odbył się festyn rodzinny. Dla dzieci były gry i zabawy przygotowane przez wolontariuszy, a dla dorosłych zabawa taneczna przy orkiestrze "Romeo i Julia" z Linii.
17 sierpnia 2013 na placu przy świetlicy wiejskiej w Jerzkowicach odbył się coroczny letni Festyn Rodzinny, zorganizowany przez Radną Katarzynę Sywanycz i Sołtysa Dariusza Kuzemczaka. Festyn rozpoczął się częścią artystyczną w wykonaniu Bractwa Rycerskiego z Rokit i Kaszubskiego zespołu Drësze.
16.03.2013r. o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Czarnej Dąbrówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Sołtysa. W spotkaniu na zaproszenie Wójta uczestniczyli Sołtysi, Rady Sołeckie, Radni Gminy, Prezesi Stowarzyszeń z naszej Gminy oraz zaproszeni goście, Prezes Pomorskiego Stowarzyszenia Sołtysów Jan Zaborowski, Wiceprezes Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Pomorskiego Ryszard Mański oraz Wicestarosta Bytowski Andrzej Marcinkowski.
Page 1 of 3

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…