plenfrde

Dzień Dziecka w Jerzkowicach

Dnia 2 czerwca 2019 r. w Jerzkowicach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.  Do wspólnej zabawy zgłosiło się sześćdziesięcioro dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Dzieci uczestniczyły w różnych grach i zabawach: zabawy z chustą animacyjną, zjazd na zjeżdżalni, przeciąganie liny, polewanie wodą, malowanie twarzy, spotkanie z policjantem, przejażdżki wozem strażackim. Był to mile spędzony dzień w towarzystwie znajomych, gdzie nie liczył się wiek. Atmosfera dobrej zabawy sprawiła, że dzieci tryskały dobrym humorem, a dzień ten należał do wyjątkowych i   bardzo udanych.

Wszyscy uczestnicy zabawy mieli zapewnione napoje, lody, kiełbaski i słodycze przez cały czas trwania imprezy. Na koniec zabawy każde dziecko otrzymało upominek ufundowany przez firmę Drutex.

Dziękujemy strażakom, policjantom, wolontariuszom, firmie Drutex, Pani Justynie Rębeckiej i Pani Elżbiecie Greszta za pomoc w organizacji imprezy.

                                                  Sołtys, Radna i Rada Sołecka

Read 1971 times

Related items

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…