plenfrde

Festyn Rodzinny w Jerzkowicach

W sobotę 17 czerwca 2023 roku na placu wiejskim w Jerzkowicach odbył się sołecki festyn rodzinny. Wydarzenie skierowane było do całych rodzin! Organizatorem był Sołtys i Rada Sołecka.

Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, takich jak dmuchane zjeżdżalnie, animacje dla dzieci oraz pokazy ochotniczej straży pożarnej. Na terenie festynu można było również spróbować różnego rodzaju przekąsek, takich jak lody czy popcorn.

Impreza przyciągnęła wiele rodzin, a atmosfera była niezwykle radosna i przyjazna. Organizatorzy zadbali o to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a mieszkańcy mieli okazję spędzić wolny czas w gronie najbliższych.

Zakończeniem festynu była zabawa taneczna z DJ Robert Pontus .

Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:

Parafia Czarna Dąbrówka, Sylwester Laskowski, Andrzej Masowa, Piotr Olszewski, Jacek Stolc, Kamil Kułakowski, Karol Lis, Koło gospodyń wiejskich Wice-Jerzkowice oraz wszystkim osobom które pomogły w organizacji festynu.

 

Read 1333 times

Leave Comments

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…