plenfrde

Rodzinny wypoczynek nad samym jeziorem z atrakcjami dla całej rodziny .Prywatna plaża, która zdobyła tytuł najbezpieczniejszego kąpieliska śródlądowego. Zakwaterowanie w nowych, stylowych, ogrzewanych domkach drewnianych. Liczne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i naszych najmłodszych Gości !!

Do dyspozycji naszych Gości ...

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach z stylowymi, ogrzewanymi, w pełni wyposażonymi domkami drewnianymi. W budynku głównym będziecie mogli Państwo skorzystać z sali restauracyjnej oraz kawiarni z tarasem z widokiem na jezioro.

Potrzebujecie Państwo chwili relaksu? Zapraszamy do skorzystania z sauny, boiska do siatkówki i piłki nożnej, do gabinetu masażu oraz na prywatną plażę – nasze kąpielisko zdobyło tytuł Najbezpieczniejszego Kąpieliska Śródlądowego na Kaszubach.

Mówiąc „Wczasy na Kaszubach” w głowie pojawiają się myśli o pięknych lasach, wspaniałych jeziorach, po których pływamy korzystając ze sprzętu wodnego, wycieczkach rowerowych, spacerach, wspólnych wieczorach przy ognisku, biesiadach przy grillu – to wszystko oferujemy naszym Gościom!

W naszej ofercie ...

Zawiaty to znakomite miejsce zarówno na dłuższe wczasy rodzinne, jak też na weekend na Kaszubach. W naszej ofercie proponujemy m.in.: 7-dniowe pobyty wakacyjne dla rodziców z dziećmi (rodzinny wypoczynek z atrakcjami i animacjami dla dzieci), 5-dniowe pobyty wypoczynkowe w maju, czerwcu i wrześniu, jesienne grzybobranie i wędkowanie a także Wielkanoc na Kaszubach, Długi Weekend Majowy nad jeziorem, długi weekend czerwcowy na Boże Ciało.

A może myślałeś o tym, by zorganizować wesele na Kaszubach?

W ofercie Ośrodka Wypoczynkowego Zawiaty, również wesela na Kaszubach, wesela w plenerze a także imprezy okolicznościowe.

Nasza oferta jest również skierowana do klientów biznesowych. W kompleksie „Zawiaty” istnieje możliwość zorganizowania wszelkiego rodzaju spotkań firmowych o dowolnym charakterze, poczynając od wyjazdów integracyjnych, wyjazdów typu incentive, integracji na Kaszubach, a na szkoleniach i seminariach kończąc.

 

Zapraszamy do Zawiat –Twojego miejsca na Kaszubach

 

Zapraszamy do przeglądania naszej nowej strony internetowej oraz do odwiedzania Jerzkowic, Zawiat, Otnogi i Kłosów - „Krainy Lasów Jezior i Łąk".

Top
Ten serwis internetowy korzysta z plików "cookies" (tzw. "ciasteczek") i podobnych technologii. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zmień ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies na Twoim dysku. More details…